III MEMORIAŁ IM. ADAMA KROWICKIEGO

21.05.2017W dniu 20. Maja 2017 r. na boisku sportowym Orlik odbył się III Memoriał poświęcony zmarłemu Adamowi Krowickiemu. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami i plakatami, które były rozwieszone na terenie miasta w wydarzeniu  wzięły udział trzy drużyny, które rozegrały ze sobą mecze na murawie Orlika. Byli to: Reprezentacja Polski piłki halowej +35, Oldboje Miejskiego Klubu Sportowego „Babia Góra” oraz drużyna Amatorskiej Ligi Powiatu Suskiego – Los Asfaltos.  Memoriał rozpoczął się o godzinie 15:30. Poprzedziło go uroczyste odśpiewanie hymnu państwowego oraz Bark. Pieśń tą odśpiewano z racji iż Reprezentacja Polski w piłce halowej +35 jeździ po Polsce śladami  św. Jana Pawła II i w ten sposób podkreśla pamięć  o tym wielkim człowieku, jakim dla wielu był papież Polak. Po odśpiewaniu hymnu  i pieśni minutą ciszy uczczono zmarłego Adama Krowickiego i zmarłego kolegę z drużyny Reprezentacji Polski.
Przystąpiono do rozgrywek. Atmosfera na boisku była bardzo gorąca. Nie brakował wielu ciekawych akcji. Niestety przykrym okazał się brak dopingu kibiców, którzy pomimo plakatów i informacji zamieszczonych na stronie internetowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji „Babia Góra” nie dopisali. Mimo to mecze odbyły się i wyłoniono zwycięzcę. Została nim drużyna Reprezentacji Polski w piłce halowej + 35. Kolejne miejsca zdobyli Oldboje MKS „Babia Góra” i Los Asfaltos. Drużynom wręczono piękne szklane statuetki oraz pamiątkowe dyplomy.

Była to już kolejna impreza organizowana przez Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Suchej Beskidzkiej. Już wkrótce kolejne, prosimy więc o śledzenie strony internetowej i zapraszamy do aktywnego spędzania czasu wolnego.