TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ZAKŁADÓW PRACY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SUCHA BESKIDZKA 2022 PODSUMOWANIE

03.05.202202 maja 2022 r. na boisku sportowym Orlik, przy Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji „ Babia Góra” w Suchej Beskidzkiej odbył się zaplanowany „Turniej Zakładów Pracy w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka”

W turnieju uczestniczyły 4 drużyny. Na murawie rywalizowali ze sobą przedstawiciele KPP Policji, OSP Błądzonka, Urząd Mista Sucha Beskidzka, Fideltronik.

Jak w ubiegłych system rozgrywek wyglądał podobnie. Każda z drużyn wystawiła 6 osobową reprezentację (wraz z bramkarzem) oraz miała możliwość dokonania czterech zmian w trakcie trwania meczy. Rozpoczęto turniej na zasadzie każdy z każdym:
Wyniki:
Policja : Straż 1:6

Straż : Fideltronik 3 : 1

Urząd Miasta : Fideltronik 1 : 3

Policja : Urząd Miasta 1 : 1

Fideltronik : Policja 4: 6

Urząd Miasta : Straż 4 :6

Rozgrywanym meczom towarzyszył ogromny entuzjazm i doping zgromadzonych kibiców. Zawodnicy na boisku wyciskali z siebie siódme poty, dając z siebie wszystko by prowadzić swą drużynę do zwycięstwa. Mimo to, wszystkie mecze przebiegały w duchu zdrowej rywalizacji  fair play.   
Wyniki poszczególnych meczy wyłoniły zwycięzców. Zostali nimi Strażacy z OSP Błądzonka. Kolejne miejsce przypadło dla drużyny KPP Policji, trzecie miejsce zajęła drużyna reprezentacji Fideltronika a na czwartym znalazła się drużyna Urzędu Miasta.

Zwycięska drużyna otrzymała z rąk Pana Burmistrza Stanisława Lichosyta złoty puchar oraz dyplom. Podobnie pozostałe dwie drużyny otrzymały  pamiątkowe puchary i dyplomy.
Podczas turnieju nie zabrakło poczęstunku dla zawodników i zebranych gości. Każdy mógł skosztować pysznej kiełbaski z grilla.  
Mimo małej ilości drużyn nie brakowało sportowych emocji, a całości towarzyszyła miła atmosfera.  

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i pracę włożoną w prawidłowy przebieg zawodów i zapraszamy na kolejne imprezy organizowana przez MCSiR.

Galeria: