TURNIEJ ZAKŁADÓW PRACY W PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SUCHA BESKIDZKA

02.05.2018W dniu 02 maja 2018 r. na boisku sportowym Orlik, przy Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji „ Babia Góra” w Suchej Beskidzkiej odbył się „Turniej Zakładów Pracy w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka”.

Do turnieju przystąpiły 4 drużyny. Byli to kolejno Samorządowcy, Prawnicy, Fideltronik oraz goście zagraniczni z partnerskiego miast z Węgier - Jaszbereny. Każda z drużyn wystawiła 6 osobową reprezentację (wraz z bramkarzem) oraz miała możliwość dokonania czterech zmian w trakcie trwania meczy. Rozpoczęto turniej na zasadzie każdy z każdym:

Wyniki:
Prawnicy  – Fideltronik (1:2)
Prawnicy – Samorządowcy  (2:4)
Prawnicy  – Jaszbereny (2:3)
Fideltronik – Samorządowcy (1:5)
Fideltronik  – Jaszbereny (0:2)
Jaszbereny – Prawnicy (3:2)


Rozgrywanym meczom towarzyszył ogromny entuzjazm i doping zgromadzonych kibiców. Zawodnicy na boisku wyciskali z siebie siódme poty, dając z siebie wszystko by prowadzić swą drużynę do zwycięstwa. Mimo to, wszystkie mecze przebiegały w duchu zdrowej rywalizacji  fair play.   

Kwalifikacja punktowa po 6 rozegranych meczach wyglądała następująco:
Samorządowcy – 9 pkt.
Jeszeberny – 6 pkt.
Fideltronik – 3 pkt.
Prawnicy – 0 pkt.


Zwycięska drużyna reprezentacji Samorządowców otrzymała z rąk Pana Burmistrza Stanisława Lichosyta  piękny złoty puchar oraz dyplom. Również pozostałe drużyny otrzymały  pamiątkowe puchary i dyplomy.

Ponadto,  podczas turnieju nie zabrakło poczęstunku dla zawodników i zebranych gości. Każdy mógł skosztować pysznej kiełbaski z grilla.  
Podsumowując, można śmiało powiedzieć że impreza się udała, drużyny dopisały, sportowych emocji nie brakowało a całości towarzyszyła miła atmosfera.  

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i pracę włożoną w prawidłowy przebieg zawodów i zapraszamy na kolejne imprezy organizowana przez MCSiR.