II RODZINNY TURNIEJ HOKEJA - relacja

25.02.201824-ty luty 2018  r. zapisze się w kartach historii  Suchej Beskidzkiej jako dzień z bardzo niską temperaturą  oraz intensywnymi opadami śniegu. Na lodowisku Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w tym dniu nie brakowało zaś emocji i gorącej rodzinnej atmosfery.  Odbył się tam bowiem  II Rodzinny Turniej Hokeja o puchar Dyrektora MCSiR. Mimo panujących warunków, do zawodów przystąpiło 5 zespołów, które zgłosiły się w następującej kolejności: Sucha Team, Rodzina Kulig, Super Mocni, Sportowe Świry, Ekipa Mocnego Uderzenia. Na tafli rywalizowały zespoły tworzone przez rodziny oraz przyjaciół.

W ścisłym finale rozegrano mecze następujących drużyn:

Rodzina Kulig – Sportowe Świry mecz zakończono wynikiem 1:5
Rodzina Kulig – Super Mocni (3 -2)
Sportowe Świry  - Super Mocni (4-3)

Na podstawie zgromadzonych punktów przyznano kolejno miejsca.

Miejsce pierwsze oraz nagrody w postaci statuetek otrzymała drużyna Sportowych Świrów w której skład stanowili: Bałos Kamil, Lenart Dominik, Marczyński Szymon, Pawlica Krystian.

Miejsce drugie oraz srebrne medale to Rodzina Kulig. Jej skład stanowili: Amelia Kulig, Antoni Kulig, Aneta Kulig oraz Kornelia Kulig.

Miejsce trzecie oraz brązowe medale przypadły dla drużyny Super Mocnych, skład której tworzyli: Lena Śmietana, Justyna Śmietana, Hubert Stec, Józef Koźmiński oraz Dominik Śmietana.

Składy pozostałych drużyn biorących udział w turnieju:

Sucha Team: Bańdura Adam, Najder Bartłomiej, Cygan Patryk, Zyzański Patryk.

Mocne Uderzenie: Gawlas Mateusz, Sikora Dawid, Myśliwiec Bartłomiej.

Podczas trwania turnieju panowała rodzinna atmosfera i można było poczuć zdrowego ducha rywalizacji fair play.  To już kolejna z rodzinnych imprez zorganizowanych przez Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Na pewno więc nie poprzestaniemy na niej i już zapraszamy na kolejne zawody z Waszym udziałem.