MITYNG LEKKOATLETYCZNY – IV MEMORIAŁ EDWARDA SZKLARCZYKA „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MISTRZEM” - podsumowanie.

20.08.2020W dniu 19 Sierpnia 2020 r. o godzinie 15:00  na stadionie Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji  „Babia Góra”  w Suchej Beskidzkiej  odbył się Mityng Lekkoatletyczny  - Memoriał Edwarda Szklarczyka „I Ty Możesz Zostać Mistrzem” organizowany przez Małopolski Związek Lekkoatletyki przy współudziale Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka i MCSiR .
Tegoroczna impreza cieszyla sie bardzo dużym zainteresowaniem.  Wzięło w niej udział   ponad ok 300 zawodników z całej Polski mi In. KS AZS AWF Kraków, Technik Augustów,  Tempo Kęty czy UKS Bieganie, kluby sportowe z Teresina, Sanoka itp. Zawodnicy rywalizowali w takich dyscyplinach jak: biegi na 100, 200, 400, memoriałowy bieg na 800 m, bieg na 1500 oraz 3000 m, a także skoku w dal, trójskoku, skoku wzwyż, rzucie kulą i oszczepem.   Na stadionie nie brakowało wrażeń a na trybunach gorącego dopingu. Padały nowe rekorydy życiowe zawodników. Pomimo początkowo obfitych opadów deszczu zawody ściągnęły rzesze kibiców którzy dopingowali zmagania lekkoatletów w poszczególnych dyscyplinach. Sami zaś zawodnicy wykazywali zadowolenie  z obiektu jak i organizacji zawodów.

W oststniej dyscyplinie która rozegrała się przed godziną 20:00, a był to biei na 3000 open kobiet i mężczyzn wzięli udział reprezentanci naszego powiatu - Suska Grupa Biegowa  oraz najstarczy zawodnik liczący 80 lat. - p. Chowaniec.

 

Szczegółowe wyniki poszczególnych dyscypliny zapraszamy na stronę internetową Małopolskiego Związku Lekkoatletyki  w Krakowie w zakładce WYNIKI, które ukarzą się tam wkrótce:

http://lekkoatletyka.net.pl/index.php/wyniki-z

 

Fotogaleria: