MITYNG LEKKOATLETYCZNY – III MEMORIAŁ EDWARDA SZKLARCZYKA „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MISTRZEM” - WYNIKI

15.05.2019W dniu 12 maja 2019 r. o godzinie 16:00  na stadionie Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji  „Babia Góra”  w Suchej Beskidzkiej  odbył się Mityng Lekkoatletyczny  - Memoriał Edwarda Szklarczyka „I Ty Możesz Zostać Mistrzem” organizowany przez Małopolski Związek Lekkoatletyki przy współudziale MCSiR .

W imprezie uczestniczyli zawodnicy z małopolski i śląska mi In. KS AZS AWF Kraków, Tempo Kęty czy UKS Bieganie itp. Zawodnicy rywalizowali w takich dyscyplinach jak: biegi na 100, 200, 400, 800 m, a także skoku w dal, trójskoku, skoku wzwyż, rzucie kulą i oszczepem. Wisienką na torcie był bieg memoriałowy o Puchar Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka na 1500 m. W zawodach brały udział zarówno kobiety jak i mężczyźni. Niestet zawody rozegrały się w desczowej sceneri a poprzedziłą je burza z oberwaniem chmury. warunki pogodowe więc nie sprzyały w rywalizacji i dopingu. Mimo to trybuny były pełne a zawodnicy rywalizowali o jak najlepsze wyniki
Po szczegółowe wyniki poszczególnych dyscypliny zapraszamy na stronę internetową Małopolskiego Związku Lekkoatletyki  w Krakowie w zakładce WYNIKI.
Link do strony:

http://www.lekkoatletyka.net.pl/wyniki2019/Kom-2019-05-12-Sucha_Beskidzka.pdf