TURNIEJ ZAKŁADÓW PRACY W PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SUCHA BESKIDZKA – PODSUMOWANIE

02.05.2019W dniu 02 maja 2019r. na boisku sportowym Orlik, przy Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji „ Babia Góra” w Suchej Beskidzkiej odbył się „Turniej Zakładów Pracy w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka”.
Do turnieju przystąpiły 3 drużyny. Byli to kolejno Samorządowcy, Fideltronik oraz OSP Błądzonka.  Każda z drużyn wystawiła 6 osobową reprezentację (wraz z bramkarzem) oraz miała możliwość dokonania czterech zmian w trakcie trwania meczy. Rozpoczęto turniej na zasadzie każdy z każdym:
Wyniki:
OSP Błądzonka - Fideltronik     7 - 1
OSP Błądzonka - Samorządowcy     0 - 1
Fideltronik - Samorządowcy     0 :5

Rozgrywanym meczom towarzyszył ogromny entuzjazm i doping zgromadzonych kibiców. Zawodnicy na boisku wyciskali z siebie siódme poty, dając z siebie wszystko by prowadzić swą drużynę do zwycięstwa. Mimo to, wszystkie mecze przebiegały w duchu zdrowej rywalizacji  fair play.   
Wyniki poszczególnych meczy wyłoniły zwycięzców. Zostali nimi Samorządowcy. Kolejne miejsce przypadło dla drużyny OSP Błądzonka, a Trzecie miejsce zajęła drużyna reprezentacji Fideltronika.

Zwycięska drużyna otrzymała z rąk Pana Burmistrza Stanisława Lichosyta  piękny złoty puchar oraz dyplom. Również pozostałe drużyny otrzymały  pamiątkowe puchary i dyplomy.
Ponadto,  podczas turnieju nie zabrakło poczęstunku dla zawodników i zebranych gości. Każdy mógł skosztować pysznej kiełbaski z grilla.  
Podsumowując, można śmiało powiedzieć że impreza się udała. Mimo małej ilości drużyn nie brakowało sportowych emocji, a całości towarzyszyła miła atmosfera.  

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i pracę włożoną w prawidłowy przebieg zawodów i zapraszamy na kolejne imprezy organizowana przez MCSiR.