MITYNG LEKKOATLETYCZNY – II MEMORIAŁ EDWARDA SZKLARCZYKA „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MISTRZEM” - podsumowanie

13.05.2018W dniu 13 maja 2018 r. o godzinie 15:00  na stadionie Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji  „Babia Góra”  w Suchej Beskidzkiej  odbył się Mityng Lekkoatletyczny  - Memoriał Edwarda Szklarczyka „I Ty Możesz Zostać Mistrzem” organizowany przez Małopolski Związek Lekkoatletyki przy współudziale MCSiR .
W imprezie wzięło  ponad 200 zawodników z małopolski i śląska mi In. KS AZS AWF Kraków, Tempo Kęty czy UKS Bieganie itp. Zawodnicy rywalizowali w takich dyscyplinach jak: biegi na 100, 200, 400, 800 m, a także skoku w dal, trójskoku, skoku wzwyż, rzucie kulą i oszczepem. Wisienką na torcie był bieg memoriałowy o Puchar Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka na 1500 m. W zawodach brały udział zarówno kobiety jak i mężczyźni, a obsada była międzynarodowa, w tym miejscu możemy zaznaczyć , ze drugie miejsce biegu memoriałowego zajął zawodnik z Hiszpanii.  Na stadionie nie brakowało wrażeń a na trybunach gorącego dopingu. Ładna pogoda i niedzielne popołudnie ściągnęły rzesze kibiców którzy dopingowali zmagania lekkoatletów w poszczególnych dyscyplinach. Sami zaś zawodnicy zadowoleni byli z obiektu jak i organizacji zawodów.
Gościnnie na zaproszenie dyrektora Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji na trybunach zasiedli m.in. przyjaciel Edwarda Szklarczyka i kolega klubowy – Pan Edward Stawiarz, żona pana Szklarczyka oraz jego syn wraz z małżonką .    

Po szczegółowe wyniki poszczególnych dyscypliny zapraszamy na stronę internetową Małopolskiego Związku Lekkoatletyki  w Krakowie w zakładce WYNIKI, które ukarzą się tam wkrótce.

Link do strony:

http://www.lekkoatletyka.net.pl/index.php/wyniki-z